Novinky

Aktuality z naší nabídky


Pět vyzrálých

17. březen 2021

Jsou tady. Je jich pět. Vyzrálé? Kdo ví… Každopádně nádherně osvěžující. A ty jejich kukadla! Lidé čtěte.

Je to rok, co se zrodil příběh Richarda. Světák, proutník, někdy zahořklý, jindy zase mlátička — za ty dva roky představil spoustu svých charakterů a chutí, a to svým osobitým, šarmantním a mnohdy možná trochu drzým stylem. Nyní se do jeho rodiny nápojů, vedle Richardovy limonády, zařadí pětičlenná kolekce ciderů, které krásně navážou na Richardova vyprávění.

Představte si překrásu

Cider Eden dostává novou podobu. Je nám ctí představit Vám příjemné dámy Jarmilu, Helenku, Vilmu, Elišku a Adélu. Každá má svou jedinečnou povahu, nezapomenutelnou tvář a jedinečnou chuť ovoce.

Designérovi Radkovi se staly předlohou historické fotografie, kterými obdarovávaly slečny své milé pro oživení vzpomínek nejen z rozkvetlých sadů.

 

V sadě skví se jara květ

Etikety zdobí vznešené dámy z dob dávno minulých, přesto je v nich něco kouzelného. Bujará Jarmila vyhlíží z jablečného polosuchého cideru. Rozvilná Vilma višňově obohacuje Richardovy dlouhé chvíle. Helenka trhá ze staré hrušně nazlátlé hrušky. Eliška divoce rozpálí každou ledovou chvilku svým papričkovým pohledem. A konečně Adéla? Ačkoliv suchý úsměv má, každý muž se z ní roztřepotá.

Cidery doprovodí Richardovo pivo všude, kde to bude možné. No, tohle hříšné jablečné potěšení musíte vyzkoušet. Co by to totiž bylo za život?! Bez hříchu?

 

 

Studio David Geč

Jsme designéři budoucnosti značek. Transformujeme identity. Vytváříme krásu. Zabýváme se strategií a designem značek.www.davidgec.cz